All for Joomla All for Webmasters

Дні натхнення в Ірпені

Школа щасливого материнства "Малюк під серцем"

Я обожнюю Спілкування з нашими пацієнтами. Почав я любити такі спілкування тоді, коли прийняв для себе правило не брати на пологи тих кого не спостерігаю по вагітності. З того часу мої виступи для пацієнтів стали морально відповідальними та чесними.

Це така, знаєте річ у нашій спільноті. Вона називається "прихований платьож" ... Ти читаєш лекції безкоштовно ........перетягати пацієнтів до себе на пологи. Тоді основною метою лекції є Який ти класний та як все буде добре... З того часу коли ти усвідомлюєш, що ніхто з цього залу не потрапить до тебе на пологи, бо ти не спостерігаєш їх вагітність, твоє спілкування стає відвертим, чесним, та дуже морально обґрунтованим. Тобі починають задавати болісні питання, а ти відповідаєш так як своїм родичам чи близьким знайомим. І вже тут не потрібно лгати, та вимірювати простір розміром гаманця пари яка як би прийде до тебе народжувати....

Обожнюю за це ІРПІНЬ. Вклоняюсь перед Ірпінським Положництвом, стану на на коліна с проханням "ЗАЛИШИТИСЯ ТАКИМИ ЩЕ НА РІК", бо вже через рік Нашу Трійцю Ви догнати не зможете ніяк, а родини та Вагітні у Ірпіні просто Чудові, гарні, світлі.... Хай Вони народжують у нашому Пологовому Будинку :) бо не зможуть у Ірпіні збудувати гарне положництво. А от формат Лекцій у Ірпіні - Чудовий та дуже европейський, та ще й школа допологової підтримки на дуже високому рівні. За це, дякуємо Богу який дав Ірпіню Гарного Мера з командою та Марину Чепурну.... Декілька фото з події минулого тижня.....

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000940590815

http://happyfamilyfest.com.ua/index.php/expertsrecomendations/56-baksheev

Зворотний зв'язок

Координатор роботи з партнерами:
Чуприна Єлізавета, тел. (098) 109 29 54
Координатор програми Свята та концерту:
Коршак Олена, тел. (063) 856 69 61

Місія Фестивалю:

Об'єднати всіх членів родини
Нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина
Показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку
Ознайомити зі світовими підходами до гармонійного розвитку дітей
Відкрити своє серце тим, хто цього потребує.

На Фестивалі будуть діяти одночасно понад 10 зон і кожний зможе знайти заняття по душі. Квести, творчі та танцювальні майстер-класи, сімейні естафети, конкурси, анімація, лекції для батьків та для тих, хто очікує малюка!
Ми зібрали найкращих тренерів України з питань особистого росту та бізнесу! Ви матимете можливість послухати цікаві лекції по вихованню дітей, а також поєднанню кар’єри та батьківських обов’язків.
В рамках Фестивалю пройде Ярмарка, де Ви знайдете багато цікавого для Вас та Вашої дитини – товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.