All for Joomla All for Webmasters

Дні натхнення в Ірпені

Нерозривний зв'язок між натхненням і творчістю в стосунках

Нерозривний зв'язок між натхненням і творчістю в стосунках

Виктория Аболмасова — психолог, сертифицированный тренер и арт-терапевт, писательница, автор книги «Путеводитель по супружеской жизни».

Счастье — это состояние, которое нужно взращивать внутри и выпускать наружу, делая себя и окружающих лучше. Я считаю себя счастливым человеком и готова помочь Вам найти свой путь к счастью.

Дуже часто, поняття натхнення відносять до творчості, як до однієї зі складових життя людини. Але якщо уявити, що творчість - це не просто частина життя, а все життя в цілому. Якщо припустити, що в творчості ми народжуємося і дорослішаємо, любимо і ненавидимо, створюємо і руйнуємо, знаходимо і втрачаємо ...

 

В такому випадку, творчість постає перед нами, як щось глобальне і вагоме в житті. Тоді і до натхнення виникає трохи інший підхід. Тобто натхнення, ніби спусковий механізм, від якого залежать дії для досягнення бажаного.

Так, творчість і натхнення, рука об руку йдуть по всіх сферах життя, не проходячи повз сімейні стосунки.

У відносинах з коханою людиною творчість і натхнення особливо важливі. Адже творчість вже присутня в створенні дивовижної пари, з набором абсолютно різних якостей і рис характеру. І ця пара прагне до гармонії і взаєморозуміння.

І лише від наявності натхнення для досягнення цієї мети, залежить її сприятливий результат. Та й взагалі, натхнення дає безліч можливостей для створення щасливих стосунків. А за відсутності натхнення, відносини будуть просто тліти. Вогонь любові, пристрасті і енергії з часом згасне.

Адже для будь-якого руху необхідне паливо і в стосунках цим паливом є натхнення, а ще, жага до життя, мрії, прагнення, різноманіття... Звідки ж береться це натхнення і як його можна генерувати у відносинах? Звичайно ж, у великій мірі, натхненницею є жінка.

Саме вона здатна дати необхідну енергію і мотивацію собі і чоловікові. Саме від неї залежить стан потоку, в якому легко направляти сім'ю до бажаного. І якщо чоловік буде отримувати від жінки цей стан, він звісно робитимете все, що б заохотити свою улюблену, за цей безцінний внесок у відносини. А ось що найбільше пробуджує натхнення, так це, звичайно, творчість, у всіх її проявах, адже ми з вами вже визначили нерозривність цих понять.

І так як творчість - це і є все життя, то джерело натхнення невичерпне. Таким чином це може бути все, що вам приємно і цікаво робити, все, від чого ви заряджаєтеся.

Кулінарія або сплав на байдарках, пробіжки вранці або макраме, поезія або автомеханіка, не настільки важливо. Адже творчий підхід можна знайти у всьому.

І будь-яка дрібниця може актуалізувати натхнення в сім'ї і в житті. Головне вміти цим користуватися, впускати в замкнутий простір щось нове, розпалювати багаття подихом різноманітності, творити щастя в своєму оточенні, дивитися на все через призму творчості.

Зворотний зв'язок

Координатор роботи з партнерами:
Чуприна Єлізавета, тел. (098) 109 29 54
Координатор програми Свята та концерту:
Коршак Олена, тел. (063) 856 69 61

Місія Фестивалю:

Об'єднати всіх членів родини
Нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина
Показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку
Ознайомити зі світовими підходами до гармонійного розвитку дітей
Відкрити своє серце тим, хто цього потребує.

На Фестивалі будуть діяти одночасно понад 10 зон і кожний зможе знайти заняття по душі. Квести, творчі та танцювальні майстер-класи, сімейні естафети, конкурси, анімація, лекції для батьків та для тих, хто очікує малюка!
Ми зібрали найкращих тренерів України з питань особистого росту та бізнесу! Ви матимете можливість послухати цікаві лекції по вихованню дітей, а також поєднанню кар’єри та батьківських обов’язків.
В рамках Фестивалю пройде Ярмарка, де Ви знайдете багато цікавого для Вас та Вашої дитини – товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.