All for Joomla All for Webmasters

Дні натхнення в Ірпені

Ідеальні стосунки неідеальних людей

Виктория АболмасоваВиктория Аболмасова — психолог, сертифицированный тренер и арт-терапевт, писательница, автор книги «Путеводитель по супружеской жизни».

Счастье — это состояние, которое нужно взращивать внутри и выпускать наружу, делая себя и окружающих лучше. Я считаю себя счастливым человеком и готова помочь Вам найти свой путь к счастью.

Останнім часом дуже багато суперечок на теми: “Чи є ідеальні жінки?” та “Чи існують ідеальні чоловіки?”. Створюються навіть списки з критеріями та параметрами до перших та других, побачивши які, здається, що описують інопланетянина. Безумовно є гарні та розумні жінки і чоловіки, які підходять під велику кількість критеріїв, але стовідсоткове попадання це навряд чи. Якщо все ж таки вірити в те, що ідеальний партнер існує, то картина буде приблизно така:

  • Дівчата і надалі будуть очікувати принца на білосніжному коні. Щоб кохав, всі примхи виконував, був мужнім, гарним, дотепним та ще й не бідним...
  • Хлопці ж мріятимуть про принцесу з гарними манерами, прекрасною зовнішністю, щоб готувати уміла, бесіду розумну вела та коханкою чудовою була...

Але давайте подивимось правді в очі. Дуже рідко трапляється зустріти чоловіка чи жінку, які підходять під УСІ ваші параметри. А якщо так пощастить, то однозначно буде якийсь додатковий бонус, у вигляді дратівливої звички чи нестерпної риси характеру.

То ж давайте зійдемося на думці, що ідеальних людей не існує.

  А от що стосується ідеальних стосунків, то в мене до них трошки інший підхід. І я впевнена, що ідеальні стосунки можливо створити своїми руками, навіть якщо ви та ваш партнер не ідеальні. Все ж таки мінус на мінус дає плюс. Ідеальні стосунки, це не тоді, коли відсутні суперечки та сварки.

Ідеальні стосунки, це не тільки період букетів та цукерок. Ці стосунки якраз перевіряються проблемами, змінами періодів, не досконалими рухами і не доцільними словами. Ці стосунки здатні подолати труднощі, бо якраз на труднощах вчаться. Ці стосунки стають прикладом, бо після грози обов'язково виходить сонце та світить набагато яскравіше.

Що треба щоб побудувати такі ідеальні відносини?

  • В першу чергу, віра в стосунки та в партнера! Віра, що разом можливо подолати кризи та незгоди, які будуть перевіряти вас на силу наміру та почуттів постійно. Іноді маленьким дощиком у вигляді побутових проблем, а іноді сильним штормом у вигляді втрат, поразок та відчаю.
  • В другу чергу, бажання! Бажання жити, кохати, змінюватися та розвиватися. Це про жагу до відчуттів, про мрії, про почуття. Таке бажання підживлює стосунки, розфарбовує їх, виводить на зовсім інший рівень.
  • В третю чергу, вміння приймати! Приймати кохану людину такою, яка вона є. Не намагатися змінити, врятувати, використати… Приймати себе, як частину ідеальних стосунків, як рівноправного власника цих стосунків, як їх творця. Приймати випробування та перемоги у відносинах. Робити висновки та дякувати собі, партнеру, всесвіту.

Чи є у цього переліку кінець? Навряд. Адже його можна поповнювати щодня великими відкриттями та маленькими знахідками. Це ніби скарбничка, до якої кожної миті подружнього життя потрібно складати коштовності. Але віра, бажання та вміння приймати, це три величезних діаманти, з яких варто починати колекцію.

Створюйте свої ідеальні стосунки!

Виктория Аболмасова — психолог, сертифицированный тренер и арт-терапевт, писательница, автор книги «Путеводитель по супружеской жизни». Счастье — это состояние, которое нужно взращивать внутри и выпускать наружу, делая себя и окружающих лучше. Я считаю себя счастливым человеком и готова помочь Вам найти свой путь к счастью.

 

Город: Днепропетровск

Веб-сайт: http://www.abolmasova.com/
Моб. телефон: +380674566286
Skype: Viktoria Abolmasova

Зворотний зв'язок

Координатор роботи з партнерами:
Чуприна Єлізавета, тел. (098) 109 29 54
Координатор програми Свята та концерту:
Коршак Олена, тел. (063) 856 69 61

Місія Фестивалю:

Об'єднати всіх членів родини
Нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина
Показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку
Ознайомити зі світовими підходами до гармонійного розвитку дітей
Відкрити своє серце тим, хто цього потребує.

На Фестивалі будуть діяти одночасно понад 10 зон і кожний зможе знайти заняття по душі. Квести, творчі та танцювальні майстер-класи, сімейні естафети, конкурси, анімація, лекції для батьків та для тих, хто очікує малюка!
Ми зібрали найкращих тренерів України з питань особистого росту та бізнесу! Ви матимете можливість послухати цікаві лекції по вихованню дітей, а також поєднанню кар’єри та батьківських обов’язків.
В рамках Фестивалю пройде Ярмарка, де Ви знайдете багато цікавого для Вас та Вашої дитини – товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.