All for Joomla All for Webmasters

Дні натхнення в Ірпені

Ирина Олейник

Ирина Олейник

Мы были всей семьей. И наши девочки(8 и 6 лет) были просто в восторге от проведенного дня в Ирпенском парке! Атмосфера позитива и вседозволенности для малышей- хочешь рисуй, хочешь танцуй, хочешь бей в барабаны! А в это время мамочки могли побывать на различных мастер-классах. А то, что баннеры стояли- так пусть стоят. Может кому-то нужна и такая информация. Словом, организаторы-вы супер! Мероприятие заслуживает огромного уважения. Делайте еще, поддержим!

Зворотний зв'язок

Координатор роботи з партнерами:
Чуприна Єлізавета, тел. (098) 109 29 54
Координатор програми Свята та концерту:
Коршак Олена, тел. (063) 856 69 61

Місія Фестивалю:

Об'єднати всіх членів родини
Нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина
Показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку
Ознайомити зі світовими підходами до гармонійного розвитку дітей
Відкрити своє серце тим, хто цього потребує.

На Фестивалі будуть діяти одночасно понад 10 зон і кожний зможе знайти заняття по душі. Квести, творчі та танцювальні майстер-класи, сімейні естафети, конкурси, анімація, лекції для батьків та для тих, хто очікує малюка!
Ми зібрали найкращих тренерів України з питань особистого росту та бізнесу! Ви матимете можливість послухати цікаві лекції по вихованню дітей, а також поєднанню кар’єри та батьківських обов’язків.
В рамках Фестивалю пройде Ярмарка, де Ви знайдете багато цікавого для Вас та Вашої дитини – товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.