All for Joomla All for Webmasters

Дні натхнення в Ірпені

Фестиваль #Дні натхнення 19.12.2015 відбувся

Ось і пройшов самий сімейний фестиваль ‪#‎Днінатхнення‬.

Місяці підготовки проминули як одна мить........

Яскрава, натхненна, сповненна дитячими усмішками атмосфера панувала в стінах Національного університету Державної податкової служби України.

За декоративне оформлення приміщення дякуємо студії Sunny Days Decor! Висловлюємо щиру вдячність керівництву Університета за сприяння у проведенні вже третього фестиваля Дні натхнення.

День Святого Миколая зібрав багато дітей Приірпіння, в тому числі дітей з сімей, які були вимушені покинути свої домівки та будувати нове життя на новому місці.....

 

Партнерами фестивалю виступили громадська організація "Громадський центр городян "Перспектива", яка опікується переселенцями.

Завдяки спільній співпраці "Перспективи" та Центру сімейного розвитку "Щаслива родина" було отримано фінансову підтримку громадської ініціативи «Крим SOS». Це дало змогу провести безліч безкоштовних майстер классів для дітей та батьків.

Висловлюємо вдячність всім волонтерам від Центру сімейного розвитку "Щаслива родина" та Громадського центру городян "Перспектива" за проведення майстер класів! Дівчата, Ви найкращі!!!

Дійсно креативний майстер-клас проводило Креативне кафе "Газон"! Діти самостійно могли випікати ароматні та смачні вафлі!!!

Дякуємо всім, хто розважав наших дітей:

- Організація свят "Феерия"

- Агенство "Дитяче свято"

- Дитячий табір "Арбуз"

-Талановита Анастасія Тараненко

-Аніматори від Київського Національного Лінгвістичного Університету.

Дякуємо за допомогу з декором:

-Ольга Педько

-Катерина Звенигородська

-Анастасія Волошина

Дякуємо за шикарний фінальний виступ творчого колективу Anna Voskres Group. Це було яскраво та неперевершено!

Гарні сукні від дизайнера Helena Lee були представлені моделями від Школи M-models.

Дякуємо нашим ведучим Аліні Сакун та Івану Лещенко! І звісно, дякуємо всім нашим творчим особистостям, які представляли свої маленькі шедеври на новорічному ярмарку! Ви подарували нам святковий настрій, адже Ваши роботи несуть позитив та любов!

Щиро Ваші, організатори Сімейного фестивалю "Дні натхнення":

Єлізавета Чуприна

Олена Коршак

Аліна Сакун

 


 

 

Зворотний зв'язок

Координатор роботи з партнерами:
Чуприна Єлізавета, тел. (098) 109 29 54
Координатор програми Свята та концерту:
Коршак Олена, тел. (063) 856 69 61

Місія Фестивалю:

Об'єднати всіх членів родини
Нагадати, що найголовніше в житті – це щаслива родина
Показати сучасні можливості для відпочинку та особистого розвитку
Ознайомити зі світовими підходами до гармонійного розвитку дітей
Відкрити своє серце тим, хто цього потребує.

На Фестивалі будуть діяти одночасно понад 10 зон і кожний зможе знайти заняття по душі. Квести, творчі та танцювальні майстер-класи, сімейні естафети, конкурси, анімація, лекції для батьків та для тих, хто очікує малюка!
Ми зібрали найкращих тренерів України з питань особистого росту та бізнесу! Ви матимете можливість послухати цікаві лекції по вихованню дітей, а також поєднанню кар’єри та батьківських обов’язків.
В рамках Фестивалю пройде Ярмарка, де Ви знайдете багато цікавого для Вас та Вашої дитини – товари для творчості, іграшки та книжки, одяг та аксесуари, ексклюзивні хенд-мейд вироби, зроблені з любов’ю українськими майстрами.